NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE TENTRAMPEK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Podanie TenTrampek

  
TenTramepk
20.04.2012 19:16:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #923754
Od: 2012-4-20


Ilość edycji wpisu: 1
1.nick w grze.
2.ile masz lat.?
3.ile grasz na naszym serwie?
4.Dlaczego akórat ty?
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke?
6.Czy znasz sie na pluginach?
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem?

1.TenTrampek
2.15
3.2godzinki
4.Posiadam najważniejszą rzecz do bycia adminem a mianowicie znajomość komend i oczywiście kulturę oraz wyrozumiałość
5.Zalerzy od jej wysokości
6.Tak nawet je tworzę
7.Tak

Rozpatrzcie to padanie nprawde warto.
  
DamiaNNo
20.04.2012 19:18:16
Grupa: Administrator 

Posty: 16 #923756
Od: 2012-4-14


Ilość edycji wpisu: 1
Zly skype ale niechce cie moze pozniej

  
Norbi
20.04.2012 19:50:32
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #923776
Od: 2012-4-15
Koleś nie tak się piesze podanie ja jestem na NIE !
Podanie się pisze tak :
1.nick w grze. Tutaj wpisujesz swój nick !
2.ile masz lat.? Tu piszesz ile masz lat !
3.ile grasz na naszym serwie? Tu piszesz ile grasz na serwie !
4.Dlaczego akórat ty? Piszesz dlaczego ty !
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? Pisz tak lubi nie
6.Czy znasz sie na pluginach? znasz sie tak/nie
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak/nie
Wszystko to piszesz razem a nie osobno !
Jestem na NIE za to !
  
DamiaNNo
21.04.2012 06:59:12
Grupa: Administrator 

Posty: 16 #923979
Od: 2012-4-14
Norbi to prawda wesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE TENTRAMPEK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny