| | |
| TenTramepk | 20.04.2012 19:16:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #923754 Od: 2012-4-20
Ilość edycji wpisu: 1 | 1.nick w grze. 2.ile masz lat.? 3.ile grasz na naszym serwie? 4.Dlaczego akórat ty? 5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? 6.Czy znasz sie na pluginach? 7.zobowiązjuesz sie z regulaminem?
1.TenTrampek 2.15 3.2godzinki 4.Posiadam najważniejszą rzecz do bycia adminem a mianowicie znajomość komend i oczywiście kulturę oraz wyrozumiałość 5.Zalerzy od jej wysokości 6.Tak nawet je tworzę 7.Tak
Rozpatrzcie to padanie nprawde warto.
|
| | |
| DamiaNNo | 20.04.2012 19:18:16 |
Grupa: Administrator 
Posty: 16 #923756 Od: 2012-4-14
Ilość edycji wpisu: 1 | Zly skype ale niechce cie moze pozniej
|
| | |
| Norbi | 20.04.2012 19:50:32 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #923776 Od: 2012-4-15
| Koleś nie tak się piesze podanie ja jestem na NIE ! Podanie się pisze tak : 1.nick w grze. Tutaj wpisujesz swój nick ! 2.ile masz lat.? Tu piszesz ile masz lat ! 3.ile grasz na naszym serwie? Tu piszesz ile grasz na serwie ! 4.Dlaczego akórat ty? Piszesz dlaczego ty ! 5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? Pisz tak lubi nie 6.Czy znasz sie na pluginach? znasz sie tak/nie 7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak/nie Wszystko to piszesz razem a nie osobno ! Jestem na NIE za to ! |
| | |
| DamiaNNo | 21.04.2012 06:59:12 |
Grupa: Administrator 
Posty: 16 #923979 Od: 2012-4-14
| Norbi to prawda  |