Podanie TenTrampek
Koleś nie tak się piesze podanie ja jestem na NIE !
Podanie się pisze tak :
1.nick w grze. Tutaj wpisujesz swój nick !
2.ile masz lat.? Tu piszesz ile masz lat !
3.ile grasz na naszym serwie? Tu piszesz ile grasz na serwie !
4.Dlaczego akórat ty? Piszesz dlaczego ty !
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? Pisz tak lubi nie
6.Czy znasz sie na pluginach? znasz sie tak/nie
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak/nie
Wszystko to piszesz razem a nie osobno !
Jestem na NIE za to !


  PRZEJDŹ NA FORUM