| Podanie TenTrampek |
| Koleś nie tak się piesze podanie ja jestem na NIE ! Podanie się pisze tak : 1.nick w grze. Tutaj wpisujesz swój nick ! 2.ile masz lat.? Tu piszesz ile masz lat ! 3.ile grasz na naszym serwie? Tu piszesz ile grasz na serwie ! 4.Dlaczego akórat ty? Piszesz dlaczego ty ! 5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? Pisz tak lubi nie 6.Czy znasz sie na pluginach? znasz sie tak/nie 7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak/nie Wszystko to piszesz razem a nie osobno ! Jestem na NIE za to ! |