| | |
| Hyxe | 19.04.2012 15:29:28 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #922942 Od: 2012-4-19
| 1.nick w grze: Hyxe 2.ile masz lat: 16 3.ile grasz na naszym serwie: Od dzis  4.Dlaczego akurat ty? : Pomoge w utrzymaniu serwera, graczom i serwerowi. Umiem naprawde duzo i jestem godny zaufania.  5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? : Tak, jeśli serwer okaże sie spoko i administracja. 6.Czy znasz sie na pluginach? Tak, na większości. 7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak. |
| | |
| S00N | 19.04.2012 15:32:14 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #922946 Od: 2012-4-16
| Wiesz troche mało grasz.  |
| | |
| Hyxe | 19.04.2012 15:34:13 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #922950 Od: 2012-4-19
| Nadrobie to szybko. Ciagle teraz bede gral |
| | |
| DamiaNNo | 19.04.2012 17:56:29 |
Grupa: Administrator 
Posty: 16 #923089 Od: 2012-4-14
| Ok pograj troche i bedziesz przyjęty  |
| | |
| Hyxe | 20.04.2012 19:12:57 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #923749 Od: 2012-4-19
| Ile mam pograc? Juz w sumie wiekszość ludzi na serwie znam i troche się dorobiłem, ogarniam serwer i mógłbym w sumie juz zacząć. ;P |
| | |
| DamiaNNo | 20.04.2012 19:14:54 |
Grupa: Administrator 
Posty: 16 #923752 Od: 2012-4-14
| noto juz niedlugo |