NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE HYXE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Podanie Hyxe

  
Hyxe
19.04.2012 15:29:28
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #922942
Od: 2012-4-19
1.nick w grze: Hyxe
2.ile masz lat: 16
3.ile grasz na naszym serwie: Od dzis bardzo szczęśliwy
4.Dlaczego akurat ty? : Pomoge w utrzymaniu serwera, graczom i serwerowi. Umiem naprawde duzo i jestem godny zaufania. wesoły
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? : Tak, jeśli serwer okaże sie spoko i administracja.
6.Czy znasz sie na pluginach? Tak, na większości.
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak.
  
S00N
19.04.2012 15:32:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #922946
Od: 2012-4-16
Wiesz troche mało grasz. oczko
  
Hyxe
19.04.2012 15:34:13
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #922950
Od: 2012-4-19
Nadrobie to szybko. jęzor Ciagle teraz bede gral
  
DamiaNNo
19.04.2012 17:56:29
Grupa: Administrator 

Posty: 16 #923089
Od: 2012-4-14
Ok pograj troche i bedziesz przyjęty bardzo szczęśliwy
  
Hyxe
20.04.2012 19:12:57
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #923749
Od: 2012-4-19
Ile mam pograc? Juz w sumie wiekszość ludzi na serwie znam i troche się dorobiłem, ogarniam serwer i mógłbym w sumie juz zacząć. ;P
  
DamiaNNo
20.04.2012 19:14:54
Grupa: Administrator 

Posty: 16 #923752
Od: 2012-4-14
noto juz niedlugo

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE HYXE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny