| | |
| Norbi | 18.04.2012 18:55:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #922404 Od: 2012-4-15
| 1.nick w grze. Norbi738 2.ile masz lat.? 13 3.ile grasz na naszym serwie? Dużo. 4.Dlaczego akórat ty? bo lubię ten serwer jestem ogarnięty i wogule.. 5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? raczej nie bo kręcę filmiki na YouTube i musze w to trochę zainwestować w to więc raczej nie. 6.Czy znasz sie na pluginach? Tak na pluginach znam się bardzo dobrze bo sam miałem serwer 30 slotów oraz mam teraz serwer hamashi na pluginach i ogarniam to dobrze. 7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak. |
| | |
| DamiaNNo | 18.04.2012 19:17:42 |
Grupa: Administrator 
Posty: 16 #922427 Od: 2012-4-14
| Przykro mi ale nie zostałeś przyjęty może kiedy indziej |
| | |
| S00N | 19.04.2012 15:29:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #922941 Od: 2012-4-16
| Pisze się Hamachi. Ile to dużo  |