NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE NORBI738

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Podanie Norbi738

  
Norbi
18.04.2012 18:55:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #922404
Od: 2012-4-15
1.nick w grze. Norbi738
2.ile masz lat.? 13
3.ile grasz na naszym serwie? Dużo.
4.Dlaczego akórat ty? bo lubię ten serwer jestem ogarnięty i wogule..
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke? raczej nie bo kręcę filmiki na YouTube i musze w to trochę zainwestować w to więc raczej nie.
6.Czy znasz sie na pluginach? Tak na pluginach znam się bardzo dobrze bo sam miałem serwer 30 slotów oraz mam teraz serwer hamashi na pluginach i ogarniam to dobrze.
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem? Tak.
  
DamiaNNo
18.04.2012 19:17:42
Grupa: Administrator 

Posty: 16 #922427
Od: 2012-4-14
Przykro mi ale nie zostałeś przyjęty może kiedy indziejbardzo szczęśliwy
  
S00N
19.04.2012 15:29:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #922941
Od: 2012-4-16
Pisze się Hamachi. Ile to dużo pytajnik

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PODANIE NA ADMINA » PODANIE NORBI738

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny