A tutaj możecie sobie rozmawiać ile chcecie:)
hej mam nick justynaXDxd mam 12 lat
dopiero zaczynam grać na servie nie będe płaciła
dlaczego ja?
bo: jestem pomocna miła ogarnięta i spokojna
nie jak ta dzisiejsza młodzież
PRZEJD NA FORUM