A tutaj możecie sobie rozmawiać ile chcecie:)
hej mam nick justynaXDxd mam 12 lat cool dopiero zaczynam grać na servie nie będe płaciła
dlaczego ja?
bo: jestem pomocna miła ogarnięta i spokojna wesoły nie jak ta dzisiejsza młodzież oczko wesoły


  PRZEJD NA FORUM