Podanie na admina.
1.nick w grze.:Mati1290
2.ile masz lat.?: 12
3.ile grasz na naszym serwie?: 6 miesiency
4.Dlaczego akórat ty?: Bo znam sie dobrze na komendach i wchodze codziennie na serwer
5.czy bedziesz zobowiazany na comiesieczna skladke?: jestem w stanie zaplacieć 15zl sms
6.Czy znasz sie na pluginach?: tak w sklai 0 do 10 to 8/10
7.zobowiązjuesz sie z regulaminem?: tak zawsze


  PRZEJDŹ NA FORUM