A tutaj możecie sobie rozmawiać ile chcecie:)
WZOR NA PODANIE:
nick w grze:
ile masz lat?
ile juz grasz na servie?
czy bedziesz placil?
dlaczego ty?



  PRZEJD NA FORUM