Podanie szymon2011xd
1.szymon2011xd
2.11
3.1 dzien .
4.Bo uważam, że to fajny server.
5.Pewnie tak zalezy ile kosztuje.
6.Tak.
7.Tak.
PRZEJD NA FORUM