prosba o admina
Czesc chciałbym podac podanie na admina po pisales na servie reziego ze ktos wejdzie ten dostanie opa a pozniej mi pisales zebym podał podanie na admina wien prosze przyjmim mnie na adma pls!!!
PRZEJD NA FORUM