podanie na admina MC_Kamikadze67
1.Znam się na komendach
2.Wprowadzam milom atmoswere na server
3.Gram na tym servie już miesiąc
4.jestem do tego po prostu stworzony XD
mam nadzieje ze mi sie uda
PRZEJDŹ NA FORUM