podanie na admina MC_Kamikadze67
1.Znam się na komendach
2.Wprowadzam milom atmoswere na server wesoły
3.Gram na tym servie już miesiąc
4.jestem do tego po prostu stworzony XD


mam nadzieje ze mi sie uda



  PRZEJDŹ NA FORUM